Şimdi E-Ticaret Zamanı

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı

E-ticaret yazılımı

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

E-ticaret Yazılımı

Benzersiz  e-ticaret altyapısı ile gelişmeleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

Read More

Pazaryeri Çözümleri

E-ticaret sitenizi; Amazon, n11.com, hepsiburada, gittigidiyor ve trendyol gibi yerel ve global birçok pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz.

Read More

Entegrasyon Çözümleri

Gelişmiş e-ticaret pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde; kategorilerinizi kolayca eşleyebilir, ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz.

Read More

Kampanya Çözümleri

Hem de yüzlerce! E-ticaret sitenizde hali hazırda yaptığınız birçok kampanya modelini uygulayabilirsiniz. 

Read More

Seo Hizmetleri

Gelişmiş SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) altyapımız %100 SEO uyumlu bir e-ticaret sitenizin olmasını sağlar. Güncel trendlere ve yeniliklere göre SEO altyapımız güncellenir. 

Read More

Grafik ve Tasarım Hizmetleri

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Read More

google'da arandığınızda bulunun

Ziyaretçilerinizi artırmak ve satış başarısı yakalayabilmek için hedeflediğiniz kelimelerde organik olarak trafik almalısınız. Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı, daha fazla ziyaretçiye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak tüm araçları ve SEO özelliklerini size sunuyoruz.

E-ticaret sitelerinin kullanımı %159 artış gösterdi

Yapılan son araştırma, geçen yılın aynı zamanına göre e-ticaret sitelerinin kullanımının %159 arttığını raporluyor. Bu hızlı büyümenin hackerlerin de ilgisini çektiğini aktaran WatchGuard Türkiye ve Yunanistan Satış Mühendisi Alper Onarangil, online alışveriş gerçekleştiren kullanıcıların dikkat etmesi gereken 10 önemli adımı sıralıyor.

Contact Us