fbpx

Sıkca Sorulan Sorular

LCMEDYA Akademi olarak siz değerli Kobilerimize İnternet aramalarında ilk sayfalara yükseliş sağlamanız için SEO eğitimlerin haricinde SEO hizmeti de vermekteyiz. 

LCMEDYA  Akademi’de tüm eğitimler belirtilen tarihte başlar. Eğitmenle ve eğitim danışmanları ile sınırsız iletişim imkanı sunar. Şeffaf ve doğru bilgilendirme ile eğitim süreciniz başlatılıp Avrupa standartlarında uygulamalı bir eğitim sunar.

Eğitimlerimiz sıfırdan başlar eğitim müfredatı sıfır katılımcıya göre hazırlanmış bir müfredattır. Eğitimler proje  & Uygulama odaklı ilerler ve katılımcının eğitim sonunda tek başına proje gerçekleştirebilir konuma gelmesini hedefler.

Eğitimlerimize 14 yaş ve üzeri tüm katılımcı adaylarımız dahil olabilir. Talebe göre çocuk grubu açılabilir. Detaylı bilgilendirme için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Derslere düzenli katılıp etüt haklarını kullandığı halde verilen projeleri gerçekleştiremiyorsa eğitim tekrar hakkı katılımcıya tanımlanır.

LCMEDYA eğitimleri tamamen sizin Uzmanlık alanında maksimum seviyelere ulaşmanız için her konunun uygulamalı olarak sizlerin öğrenerek yapması için verilen eğitimdir.

LCMEDYA Akademi katılımcılarına eğitime ek olarak ihtiyaç halinde ücretsiz bire bir özel ders imkanı tanımlanır. Eğitim sonunda başarılı katılımcılara 3 ayrı sertifika verilir.

LCMEDYA Akademi katılımcılarına sunulan bir hak olan 1,5 aylık staj dönemi tanımlıyoruz. Eğitim Sürecinde Uygulamalı olarak çalışmalar yapılmaktadır.

Evet tüm sektörlere uygun Google dostu ve mobil uyumlu web siteleri yapmaktayız. Ayrıca Anahtar teslim E-ticaret yazılımları, Pazaryeri entegrasyonları,Muhasebe entegrasyonları, Ödeme entegrasyonları, İnstashop modülü ve İos Androd uygulamaları gibi bir çok konuda hizmet vermekteyiz.

LCMEDYA dan alacağınız SEO, Yazılım ve E-Ticaret Uzmanlığı eğitimleri sürecini başarı ile tamamlayan katılımcılarımız  “Üniversite onaylı sertifika”, “Uluslararası sertifika” ve “LCMEDYA Akademi katılım belgesi” almaya hak kazanmaktadır.  Üniversite Sertifikaları E-Devlet Sitesinden Sorgulanabilmektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?