fbpx

Pazar Yeri Entegrasyonları

Bir ürün girin tüm pazar yerlerinde aynı anda yayınlansın!

 
Pazaryeri Entegrasyonu
PAKET6 AYLIK PAKETYILLIK PAKET
Tutar1750 TL
3000 TL

Mail Destek
Whatsapp Destek
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
Gittigidiyor Entegrasyonu
Hepsiburada Entegrasyonu
Amazon Entegrasyonu
Epttavm Entegrasyonu
Çiçeksepeti Entegrasyonu
Trendyol Entegrasyonu
Akakçe XML Entegrasyonu
Cimri XML Entegrasyonu
Genel Özellikler
Toplu Ürün Aktarma
Toplu Ürün Çekme
Toplu Fiyat Güncelleme
Toplu Kategori Güncelleme
Toplu Desi Güncelleme
Tek Tek Ürün Aktarma
Tek Tek Fiyat Güncelleme
Tek Tek Kategori Güncelleme
Tek Tek Desi Güncelleme
XML Ürün Aktarma
Çoklu Mağaza Desteği
E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu
Online Fatura Modülü
Sipariş Fişi Yazdırma Modülü
Kargo Fişi Yazdırma Modülü
Online Fatura Modülü
Gelişmiş İstatistik Modülü
Muhasebe / ERP Entegrasyonları
ERP Muhasebe Entegrasyonu
EkstraEkstra
Mikro Muhasebe
EkstraEkstra
Netsim Muhasebe
EkstraEkstra
Sentez Muhasebe
EkstraEkstra
Parasut.com Entegrasyonu
EkstraEkstra
Netsis Muhasebe
EkstraEkstra
Destek Hizmeti
Tutar17503000

Sıkça Sorulan Sorular

Paketler kapsamında sunmakta olduğumuz yazılım şirketimiz tarafından geliştirilmiş özel yazılımdır ve kesinlikle ücretsiz olarak sunulan açık kaynaklı bir e-ticaret yazılımı değildir.
Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ve kesintisiz ödeme iade garantisi sunmaktayız. Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Tüm paketlerimizde kargo firmaları için entegrasyon hizmeti mevcuttur. Paketlerimizde kargo firmalarına göre bir paket ayrımı yapılmamaktadır.
Evet, tüm paketlerimizde e-fatura entegrasyon hizmeti mevcuttur. Müşterilerimiz talep etmeleri halinde sunmakta olduğumuz e-dönüşüm çözümlerini kullanarak e-fatura ve e-arşiv fatura entegrasyon hizmetleri ile kolayca fatura oluşturabilirler. Şirket politakamız gereği farklı firmalar ile e-fatura entegrasyonu sağlamamakta ve sadece şirketimizin sunmakta olduğu e-fatura çözümünü müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız.
Yenileme Ücreti, satın almış olduğunuz paketi süre sonunda kullanmaya devam etmek istemeniz halinde satın almış olduğunuz periyoda göre tekrar ödemeniz gereken ücrettir.
Yenileme ücretleri enflaasyon doğrultusunda sabit olup yalnızca yıllık olarak en çok TEFE-TÜFE oranında yükseltilmektedir. Şirket olarak genel politikamız mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlılıklarını sürdürebilmektir. Bu kapsamda şirket olarak fiyatları ek kâr marjı oluşturmak amacı ile kesinlikle yükseltmemekteyiz. Uygulanması söz konusu olan TEFE-TÜFE oranındaki artış ise tamamen maliyetlerin karşılanabilmesi amacı ile şirketin o yıl içerisindeki maliyetlere göre vereceği bir karardır.

Evet, sunduğumuz tüm ürünlerde e-fatura entegrasyonu vardır. Çözüm ortağımız ile sunduğumuz e-fatura hizmetine e-imza veya mali mühür ile imzalama işlemlerini yaparak dahil olup kontör alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evet, kağıt faturanıza ait matbaanızın verdiği şablonu sisteme yükleyip gerekli ayarlamaları yaparak siparişlerinizin faturalarını kesebilirsiniz.

Evet sistemimiz sayesinde ürünlerinizi pazaryerlerine toplu aktarabilirsiniz.

Evet, pazaryerlerinden ürün çekme işlemi yapabilir ve aynı veya diğer pazaryerlerindeki mağazalarınıza ürünlerinizi aktarabilirsiniz.

Evet, çalıştığınız pazaryerinin verdiği kargo kampanya kodları siparişlere çekilmekte ve kargo fişi çıktısı alabilmektesiniz.

Evet, pazaryeri entegrasyon hizmetimizde çoklu mağaza özelliği bulunmakta. Bu sayede aynı pazaryerinde yer alan birden çok mağazanızı sisteme ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Ödemelerinizi kredi kartı veya banka havale/eft yöntemleri ile yapabilirsiniz.
Amazon.com.tr entegrasyon hizmeti belirtilen paketlerde hediye olarak sunulmaktadır. İlgili entegrasyon için Amazon.com.tr’nin Türkiye’de geliştiricilere yeterli destek sağlamaması ve sistem alt yapılarının çeşitli sorunlara sahip olması sebebi ile ilgili entegrasyon için destek hizmeti sunulmamaktadır. Sadece dökümanlar üzerinde belirtilen işlemler ile ürün & sipariş entegrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Amazon.com.tr entegrasyonunda karşılaşılan hatalar için ayrıca bir destek hizmeti sunulmaz.
 

Paket özelliklerinde opsiyonel olarak belirtilen özellikleri sipariş adımları içerisinde siparişinize ekleyebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Panel üzerinden ve eğitim dökümanlarından kendiniz XML yüklemesini yapabiliyorsunuz. Bizim yapmamızı istemeniz halinden XML başına 199 TL gibi bir ücret alıyoruz