fbpx

E-ticaret
Pazaryeri Entegrasyonu ile

Pazaryeri mağazalarınız ve
E-Ticaret sitenizi tek panelden yönetin

%50’ye VARAN İNDİRİMLERLE !

Tüm Paketlerde 12 taksit imkanı ile satın alma fırsatı

Pazaryeri Entegrasyonu Özellikleri

ÖZELLİKLER

Pazaryeri Entegrasyonu
(GOLD)
Fiyatı 15999
Kampanya fiyatı6500 TL +KDV
SATIN AL
Kredi Kartına Taksit seçenekleri
Ticket Destek Sistemi
Limitsiz XML İçeri Aktarma
Ürün sayısı
(50 bin üstü için bizimle iletişime geçin)
50 bin

MODÜLLER

B2C E-TİCARET SİTESİEkstra
B2B (Bayi) ModülüEkstra
Android Mobil UygulamaEkstra
iOS Mobil Uygulama Ekstra
Hızlı Satış ModülüEkstra
InstaShop ModülüEkstra
Bundle Ürün ModülüEkstra

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

N11 Entegrasyonu
Trendyol Entegrasyonu
Hepsiburada Entegrasyonu
Amazon TR EntegrasyonuÇok Yakında
Epttavm Entegrasyonu
Çiçeksepeti Entegrasyonu
Allesgo.com Entegrasyonu
Modanisa Entegrasyonu
Pazarama Entegrasyonu
Idefix Entegrasyonu
Etsy EntegrasyonuÇok Yakında
Amazon com EntegrasyonuÇok Yakında
Akakçe XML Entegrasyonu
Cimri XML Entegrasyonu

GENEL ÖZELLİKLER

Toplu Ürün Aktarma
Toplu Ürün Çekme
Toplu Fiyat Güncelleme
Toplu Kategori Güncelleme
Toplu Desi Güncelleme
Tekli Ürün Aktarma
Tekli Fiyat Güncelleme
Tekli Kategori Güncelleme
Tekli Desi Güncelleme
Toplu Desi Güncelleme
XML Ürün Aktarma
Çoklu Mağaza Desteği
Gelişmiş İstatistik Modülü

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI

E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu
Online Fatura Modülü
Sipariş Fişi Yazdırma Modülü
Kargo Fişi Yazdırma Modülü
Online Fatura Modülü
Parasut.com EntegrasyonuEkstra
Birfatura.com EntegrasyonuEkstra
Bizimhesap.com EntegrasyonuEkstra
Logo Netsis EntegrasyonuEkstra
Logo Tiger EntegrasyonuEkstra
Logo Go EntegrasyonuEkstra
ERP12 EntegrasyonuEkstra
Mikro EntegrasyonuEkstra
Netsim EntegrasyonuEkstra
Akınsoft EntegrasyonuEkstra
Nebim EntegrasyonuEkstra
Vega EntegrasyonuEkstra
Dia EntegrasyonuEkstra
Zirve EntegrasyonuEkstra
Webticari EntegrasyonuEkstra

GELİŞTİRMESİ DEVAM EDENLER

Rekabet AnaliziÇok Yakında
e-İhracat ÖzellikleriÇok Yakında
Etsy EntegrasyonuÇok Yakında
Amazon EntegrasyonuÇok Yakında
Fiyatlara KDV dahil dahildir

Sizlerden gelen talep üzerine Yapay Zeka Hizmetini aktif etmiş bulunmaktayız.  

Peki nedir bu talepleriniz?

 • XML ile ürünleri panele aktarma gibi işlerle uğraşmak istemiyorum.
 • Kategori, Özellik ve varyant eşleşmeleri ile uğraşmak istemiyorum. 
 • Kar oranları ile ben uğraşmak istemiyorum
 • Ürünleri Pazaryerlerinde listeleme gibi işlerle uğraşmak istemiyorum
 • Ürün listeleme yada güncelleme gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum
 • Pazaryerleri ile yaşanan listeleme yada güncelleme gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum.
 • Pazaryerleri destek ekibi ile uğraşmak diyaloga girmek istemiyorum

Evet bu talepleriniz artık LCMEDYA ile mümkün

(Ekstra bir işlemdir lütfen bilgi isteyiniz)

Paketler kapsamında sunmakta olduğumuz yazılım özel yazılımdır ve kesinlikle ücretsiz olarak sunulan açık kaynaklı bir e-ticaret yazılımı değildir.

Kurulum işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. 

Evet, yüksek bilinirliliğe sahip tüm kredi kartları için 12 aya varan taksit imkanımız bulunmaktadır.

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için ilk yıla ait kiralama bedeli için ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde %50 kesinti yapılarak (Size özel domaine kurulum yapılmakta ve SSL sertifikaları gibi maliyet kesintileri) ödeme iade  sunmaktayız. 14 gün sonrası kesinlikle iade yapılmakmaktadır. 

Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Sonraki yıllar oluşturulan yıllık yenileme faturalarında ise hizmetin sürdürülmesine ilişkin kesilen bu faturalarda paket ücretleri bir önceki yıla oranla indirimli sunulması sebebi ile kesinlikle ücret iadesi söz konusu olmamaktadır.İadelerin işleme alınma süresi maksimum 5 iş günüdür.

Evet, tüm paketlerimizde ödeme yöntemlerinin hepsi aktif olarak sunulmaktadır. Paketlerimizde ödeme yöntemlerine göre bir ayrım uygulanmamaktadır.

Tüm paketlerimizde kargo firmaları için entegrasyon hizmeti mevcuttur. Paketlerimizde kargo firmalarına göre bir paket ayrımı yapılmamaktadır.

Evet, tüm paketlerimizde e-fatura entegrasyon hizmeti mevcuttur. Müşterilerimiz talep etmeleri halinde sunmakta olduğumuz e-dönüşüm çözümlerini kullanarak e-fatura ve e-arşiv fatura entegrasyon hizmetleri ile kolayca fatura oluşturabilirler. Şirket politakamız gereği farklı firmalar ile e-fatura entegrasyonu sağlamamakta ve sadece şirketimizin sunmakta olduğu e-fatura çözümünü müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız.

Yenileme Ücreti, satın almış olduğunuz paketi süre sonunda kullanmaya devam etmek istemeniz halinde satın almış olduğunuz periyoda göre tekrar ödemeniz gereken ücrettir.

Yenileme ücretleri enflaasyon doğrultusunda sabit olup yalnızca yıllık olarak en çok TEFE-TÜFE oranında yükseltilmektedir. Şirket olarak genel politikamız mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlılıklarını sürdürebilmektir. Bu kapsamda şirket olarak fiyatları ek kâr marjı oluşturmak amacı ile kesinlikle yükseltmemekteyiz. Uygulanması söz konusu olan TEFE-TÜFE oranındaki artış ise tamamen maliyetlerin karşılanabilmesi amacı ile şirketin o yıl içerisindeki maliyetlere göre vereceği bir karardır.

Evet, uzun süreli alımlarda paketlere göre değişen iskonto oranlarımız bulunmaktadır. Paket özelliklerinden ilgili periyodların ücretlendirmelerini inceleyebilir temsilcinizde bilgi alabilirsiniz

Premium paketler ile müşterilerimize premium sunucularda barındırma hizmeti, telefon ile destek hizmeti, öncelikli destek sistemi hizmeti yanı sıra özel tasarımdan farklı olarak konsept tasarım ve çeşitli ek hizmetler için avantajlar paket olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz Sanalpos hizmeti ile %1.29’dan başlayan oranlar ile müşterilerimize uygun oranlarda sanalpos hizmeti alabilmeleri amacı ile sunmuş olduğumuz sanalpos çözümüdür. Belirtilen oranlar en düşük komisyon oranı olup ilgili komisyon oranı teklifi tarafınızın ispat etmiş olduğu aylık kredi kartı ile satış cirosuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 

Paylaşımlı Özel tasarım hizmeti ile talebinize göre header, footer ve iç sayfa tasarımları yazılım şablonumuza uygun olacak şekilde tasarlanarak tarafınıza özel olarak hazırlanmış tasarım sunulur. Özel Tasarım ile sadece 1 defa revize hakkı tarafınıza sunulmaktadır. Tüm revize taleplerinizi toplu olarak tek seferde iletmeniz gerekir. Özel tasarım talepleri ortalama 30 iş günü içerisinde teslim edilmekte olup bu süre tasarım ekibimizin yoğunluğuna göre daha kısa veya daha uzun olabilir. Bu kapsamda hazırlanan tasarımlar tema havuzumuz üzerinde diğer müşterilerede satılabilir. Tasarıma göre işin tamamlanma süreci değişkenlik gösterebilir)

Eğer satın alacağınız pakette mobil uygulama hizmeti mevcut ise; Mobil Uygulamalar (Android ve iOS) e-ticaret siteniz satışa hazır duruma geldikten sonra mağazalara eklenebilmektedir. Aksi halde Google Play ve AppStore tarafından ilgili uygulamalar için onay alınamamaktadır. Bu sebeple siteniz satışa hazır duruma geldiğinde talep etmeniz halinde ortalama 60 gün içerisinde uygulamalar mağazalara eklenecektir.

Satın alım sonrası eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Genel olarak muhasebe (erp) entegrasyonları; muhasebe yazılımınız üzerinden oluşturulan stok kartlarının e-ticarete aktarılması ve e-ticaret ile pazaryerlerinden almış olduğunuz siparişler için muhasebe yazılımında cari kartlarınının ve faturaların oluşturulması şeklinde çalışmaktadır. Eğer muhasebe (erp) entegrasyonunda talep ettiğiniz spesifik talepleriniz var ise bize iletisim@lcmedya.com adresinden ulaşabilir ve talebinizi belirtmeniz halinde bu yönde bir hizmet sunulup, sunulamayacağını öğrenebilirsiniz.

Şirket olarak müşteri verileri önceliğimizdir ve bu kapsamda aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır;

 • Yazılım Güvenlik Geliştirmeleri,
 • DDOS Saldırı Güvenliği,
 • Günlük Online Yedekleme,
 • Haftalık Offline Yedekleme,
 • Offline Yedeklerin Saklanması,

gibi çeşitli hizmetler tüm paketlerimizde yer almaktadır.

Amazon.com.tr entegrasyon hizmeti belirtilen paketlerde hediye olarak sunulmaktadır. İlgili entegrasyon için Amazon.com.tr’nin Türkiye’de geliştiricilere yeterli destek sağlamaması ve sistem alt yapılarının çeşitli sorunlara sahip olması sebebi ile ilgili entegrasyon için destek hizmeti sunulmamaktadır. Sadece dökümanlar üzerinde belirtilen işlemler ile ürün & sipariş entegrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Amazon.com.tr entegrasyonunda karşılaşılan hatalar için ayrıca bir destek hizmeti sunulmaz.

Konuşmayı Başlat
1
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?